Novinky a akce
Pravidelně vás informujeme na našich stránkách a Facebooku.

stejně jako vám, tak i nám v restauraci Poseidon se postesko po všech těch věmech, které jsme si všichni užívali na našich písčitých dovolených. Vůně moře, slaný vítr, nekonečný klid, pohoda a relax. A právě proto jsme se rozhodli, že si společně s vámi připomeneme tyto krásné chvíle u nás v restauraci Poseidon.

od středy 23.05.2018 máme pro Vás ve Vaší oblíbené restauraci POSEIDON připraveny skvělé hamburgery, které prostě musíte ochutnat! Pouze čerstvé ingredience té nejvyšší kvality společně s uměním našeho šéfkuchaře Vám vykouzlí úsměv na tváři. Přijďte se k nám podívat a užijte si tento gurmánský zážitek naplno!

V naší restauraci Poseidon jsme pro Vás připravili vítání jara. A čím jiným jaro přivítat, než chutným, čerstvým chřestem, připraveným tak, aby Vaše chuťové pohárky šílely slastí. Přijďte k nám vyzkoušet námi sestavené menu s čerstvým chřestem a sami se přesvěčte, jaká je dobře připravený chřest, pochutina.

Přijďte oslavit Svatého Valentýná do oblíbené restaurace Poseidon v Ostravě Porubě. Připravili jsme pro Vás dokonalé valentýnské menu vařené z lásky, které probudí rozkoš v každé Vaší chuťové buňce. Těšíme se na Vaší návštěvu. (Celé valentýnské menu níže)